Program přehlídky Audimafor 2020

AUDIMAFOR 2020

postupové kolo celostátní přehlídky experimentujícího divadla Šrámkův Písek, divadel poezie Wolkrův Prostějov a loutkového divadla Loutkářská Chrudim

6. a 7. června 2020, Divadlo Drak, Hradec Králové

Pořadatelé:

Volné sdružení východočeských divadelníků a Centrum podpory uměleckých aktivit – Impuls Hradec Králové ve spolupráci s Divadlem Drak, za finančního přispění Královéhradeckého kraje, Města Hradec Králové a Ministerstva kultury ČR.

Lektorský sbor:

  • Alena Zemančíková: autorka, dramaturgyně a režisérka Českého rozhlasu
  • Jiřina Vacková: pedagožka KALD DAMU, herečka pražské Ypsilonky
  • Nina Malíková: teatroložka a pedagožka, předsedkyně mezinárodní loutkářské unie UNIMA
  • Tomáš Jarkovský: dramaturg, ředitel Divadla Drak
  • Vladimír Hulec: teatrolog, divadelní kritik a publicista

Sobota 6. 6. 2020

15.00 – 15.45

studiová scéna Labyrint

Convivium, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

Jarka Holasová a soubor: Viktorka

podle Boženy Němcové: Babička

16.00 – 17.00

jeviště hlavní scény

Divadlo Jesličky Josefa Tejkla, ZUŠ Střezina, Hradec Králové

Jan Holek: Skeč Kabaret

VIDEOPROJEKCE

17.15 – 17.40

studiová scéna Labyrint

Convivium, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

Jarka Holasová: Erben 1862

podle K. J. Erbena: Král Tchoř

18.30 – 19.15 rozborový seminář

19.30 – 20.40

studiová scéna Labyrint

Akolektiv Helmut, Praha

soubor: S čaganem lamag nohy

podle E. A. Poa: Král Mor

21.00 – 21.20 rozborový seminář

Neděle 7. 6. 2020

10.00 – 10.10

studiová scéna Labyrint

BTV, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

soubor: Pštros

VIDEOPROJEKCE

10.10 – 10.40

10.50 – 11.20

studiová scéna Labyrint

Za dveřmi, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

soubor: TBA

VIDEOPROJEKCE

10.20 – 10.40

11.10 – 11.30

plovoučka

120dB, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

soubor: Cik!

maximální počet diváků: 10

12.15 – 13.00 rozborový seminář

13.10 – 14.15

studiová scéna Labyrint

DS Kolár Junior, Police nad Metují

Jaroslav Souček: Variace na Tygra

14.30 – 15.15

jeviště hlavní scény

Letní prázdninová dílna Divadla Jesličky, Hradec Králové

soubor: V punčocháčích aneb Kosprd a Telecí na útěku

podle Evy Papuškové: Kosprd a Telecí

15.45 – 16.30 rozborový seminář

16.30 vyhlášení výsledků